Location,Esenyurt, Istanbul
00 00 811 553 90 +
info@ozpolymer.com

پتروشیمی پترومل

 

توجه !
برای آگاهی از قیمت محصولات پتروشیمی پترومل از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید

 

شرکت سهند (پتروشیمی پترومل) در سال 1391 در محدوده‌ای به مساحت 3 هکتار واقع در شهرستان بابل اقدام به تأسیس نموده است. محصولی این شرکت پلی‌استایرن انبساطی (Expandable Polystyrene) با نام تجاری پتروشیمی پترومل (Petromole) می‌باشد. صرفه‌ی اقتصادی بالای استفاده از پلی‌ استایرن EPS به عنوان ماده‌ی اولیه باعث استقبال عمومی در بسیاری از صنایع بسته‌بندی، سبک‌سازی و تولید لوازم خانگی و صنعتی شده است. تقاضای بازار برای این رزین به دلیل پیشرفت‌های صورت گرفته است . در صنایع گوناگونی چون لوازم Hi-Tech رایانه، ساختمان‌سازی و مدیریت شهری، هرساله در حال افزایش است. نظر به این که مواد اولیه‌ی EPS در خود ایران تولید می‌شود، تولید این محصول از اولویت بالایی در صنعت پتروشیمی کشور برخوردار است. بنا بر همه‌ی موارد مذکور، پتروشیمی حاضر برای تأمین نوع کیفیت بالای EPS با قیمت مناسب برای بازار داخل و خارج تأسیس شده است.

هدف از تاسیس پتروشیمی پترومل و سختی ها

از آغاز، هدف از ساخت مجتمعی با این ابعاد و هزینه برای تولید EPS، کمک به ارتقای سطح کمّی و کیفی محصولات پتروشیمی در کشور و برداشتن گامی بزرگ در راستای خودکفایی در این عرصه بوده است. تولید EPS نسوز با گرید مناسب برای سبک‌سازی، حلقه‌ی گم شده‌ی زنجیر عظیمی از صنایع گوناگون است که همه‌ی حلقه‌های دیگر آن در صنعت کنونی کشور موجود است. ما توجّه ویژه‌ای به اصول ایمنی، کنترل آتش و رعایت استانداردهای ملّی داریم. همه‌ی تجهیزات الکترونیک موجود در ورک‌شاپ از نوع ضدّ انفجار بوده و استفاده از سیستم‌های کنترل کامپیوتری DCS به مدیریت بهینه‌ی تولید، اتلاف کم‌تر نیروی کار، افزایش بهره‌وری و اطمینان از سهولت و امنیت تولید می‌انجامد. سطح زیادی از فضای مجتمع سهند برای حفظ تعادل میان صنعت و محیط زیست، با فضای سبز دل‌نشینی پوشانده شده است.

گریدهای موجود

 

عنوان گرید دیتاشیت گروه پلیمری
F 100 Sahand پلی استایرن انبساطی
F 150 Sahand پلی استایرن انبساطی
F 350 پلی استایرن انبساطی
Fine پلی استایرن انبساطی
SE 100 پلی استایرن انبساطی
SE 150 پلی استایرن انبساطی
SE 250 sahand پلی استایرن انبساطی
SE 350 sahand پلی استایرن انبساطی
SE 50 پلی استایرن انبساطی
W500 پلی استایرن انبساطی

 

بی‌شک تأسیس پتروشیمی پترومل در یکی از سخت‌ترین شرایط اقتصادی و صنعتی کشور در بیست سال اخیر و در شرایط سنگین‌ترین تحریم‌ها و رکود تولید در کشور، خود بیان‌گر همّت مدیران و مهندسین این مجموعه در کمک به گشوده شدن گره‌های تولید در کشور، به جای فعّالیت در عرصه‌های سودآورتر خدماتی و تجاری می‌باشد.هدف شرکت سهند نه تنها ارائه‌ی بهترین کیفیت در کشور، که ارائه‌ی بهترین محصول و خدمات در منطقه‌ی آسیای مرکزی، خاورمیانه و قفقاز می‌باشد. در حال حاضر پتانسیل‌های متعدّدی برای گسترش بازار محصولات پتروشیمی پترومل ® به سراسر دنیا وجود دارد.

بازرگانی اشراق به عنوان همکار پترومل به فروش محصولات این شرکت به کارخانجات و تولیدی های مربوط میپردازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *